Mnoho užitečných informací najdete také v našem BLOGU. Technické dotazy: Bedřich Ellmrich, +420 608 982 007

O nás

New Synergy s.r.o. speciálka na metalické prášky a pigmenty

Jsme

Firma New Synergy se ve své 12leté existenci zaměřuje v posledních letech na licí epoxidové pryskyřice, které prodává a zajišťuje k nim poradenský servis pod značkou PourArt.

Naše zaměření 

Licí pryskyřice nám přirostla k srdci, jako nový výtvarný materiál, který nachází své nové místo v dílnách a ateliérech mnoha tvořivců a řemeslníků, ale i doma, u každého kdo rád tvoří krásné nové a zajímavé věci. Neomezené možnosti pigmentování posouvají licí pryskyřici na další vyšší úroveň tvoření.

A s touto nabídkou pigmetů a barev pro pryskyřice a dalších výtvarných materiálů, přicházíme právě dnes. Hlavním sortimentem e-shopu Kolorant.cz jsou pigmenty a metalické prášky. Rozhlédněte se v řadě multikolor, která představuje pestrou nabídku odstínů nebo sáhněte po iridiscentních efektových pigmentech. Paleta bílé nebo řada zlatých odstínů uchvátí svými jemnými detaily a perleťové prášky nadchnou přírodními tóny.

Sortiment

Sortiment Kolorant.cz představuje ucelené řady metalických prášků různé hrubosti a odstínů. Základní řada multikolor představuje základní barvy. Tu rozšiřuje řada bílých odstínů a perleťové prášky. Hliníkové prášky nabízí nový směr v probarvování pryskyřice a hlinkové prášky reprezentují přírodní materiál v mnoha zajímavých
odstínech. V nabídce nechybí ani svítící prášky různých barev osvitu.

Kdo u nás může nakupovat?

Ceny v našem e-shopu představují nabídku koncovému zákazníkovi, který může libovolně nakoupit prezentované produkty. Pokud jste živnostník nebo firma, pak Vám připravíme slevu pro Vaše odběry po registraci v našem e-shopu.

Nabídka spolupráce

Provozujete e-shop zaměřený na podobný výtvarný sortiment? Chtěli byste zařadit metalické prášky do nabídky Vašeho e-shopu? Rádi Vám nabídneme balení a potisk podle Vašich potřeb. Například balení po 10 gramech v plastových dózách nebo uzavíratelných sáčcích.

Poradenství

K našim produktům zajišťujeme poradenský servis. Kdykoliv se na nás obraťte.

Vzorky

Rádi byste se seznámili s nabídkou našich pigmentů? Vyžádejte si vzorky.

Logistika 

Dopravu Vašich objednávek svěřujeme spediční službě DPD. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě.

Obchodní nabídka pro firmy a živnostníky pdf_file-300x300-1

Tým Kolorant.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení