Mnoho užitečných informací najdete také v našem BLOGU. Technické dotazy: Bedřich Ellmrich, +420 608 982 007

O nás

New Synergy s.r.o. speciálka na metalické prášky a pigmenty

Jsme

Firma New Synergy se ve své 12leté existenci zaměřuje v posledních letech na licí epoxidové pryskyřice, které prodává a zajišťuje k nim poradenský servis pod značkou PourArt.

Naše zaměření 

Licí pryskyřice nám přirostla k srdci, jako nový výtvarný materiál, který nachází své nové místo v dílnách a ateliérech mnoha tvořivců a řemeslníků, ale i doma, u každého kdo rád tvoří krásné nové a zajímavé věci. Neomezené možnosti pigmentování posouvají licí pryskyřici na další vyšší úroveň tvoření.

A s touto nabídkou pigmetů a barev pro pryskyřice a dalších výtvarných materiálů, přicházíme právě dnes. Hlavním sortimentem e-shopu Kolorant.cz jsou pigmenty a metalické prášky. Rozhlédněte se v řadě multikolor, která představuje pestrou nabídku odstínů nebo sáhněte po iridiscentních efektových pigmentech. Paleta bílé nebo řada zlatých odstínů uchvátí svými jemnými detaily a perleťové prášky nadchnou přírodními tóny.

Sortiment

Sortiment Kolorant.cz představuje ucelené řady metalických prášků různé hrubosti a odstínů. Základní řada multikolor představuje základní barvy. Tu rozšiřuje řada bílých odstínů a perleťové prášky. Hliníkové prášky nabízí nový směr v probarvování pryskyřice a hlinkové prášky reprezentují přírodní materiál v mnoha zajímavých
odstínech. V nabídce nechybí ani svítící prášky různých barev osvitu.

Kdo u nás může nakupovat?

Ceny v našem e-shopu představují nabídku koncovému zákazníkovi, který může libovolně nakoupit prezentované produkty. Pokud jste živnostník nebo firma, pak Vám připravíme slevu pro Vaše odběry po registraci v našem e-shopu.

Nabídka spolupráce

Provozujete e-shop zaměřený na podobný výtvarný sortiment? Chtěli byste zařadit metalické prášky do nabídky Vašeho e-shopu? Rádi Vám nabídneme balení a potisk podle Vašich potřeb. Například balení po 10 gramech v plastových dózách nebo uzavíratelných sáčcích.

Poradenství

K našim produktům zajišťujeme poradenský servis. Kdykoliv se na nás obraťte.

Vzorky

Rádi byste se seznámili s nabídkou našich pigmentů? Vyžádejte si vzorky.

Logistika 

Dopravu Vašich objednávek svěřujeme spediční službě DPD. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě.

Obchodní nabídka pro firmy a živnostníky pdf_file-300x300-1

Tým Kolorant.cz