Pro firemní odběratele
Děkujeme za Váš zájem o velkoobchodní odběr pigmentů a barev!
Firemním odběratelům nabízíme velkoobchodní ceny na produkty pigmenty a barvy do pryskyřice a dalších výtvarných materiálů zařazené v našem eshopu.
Pro firemní odběr je potřeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Vaší registraci schválíme a nastavíme Vám slevu pro Vaše budoucí odběry.
Podmínky a průběh velkoobchodního odběru:
1. Jste živnostník nebo firma s ručením omezeným
2. ZDE provedete registraci v našem eshopu, kde vyplníte firemní údaje, fakturační a dodací adresu, zejména IČ a DIČ (pokud je přiděleno)
3. Po provedení Vaší registrace, bude Váš účet aktivován a přidělíme Vám příslušnou slevu.
K průběhu registrace a nastavení Vašich odběratelských cen se prosím s námi spojte telefonicky: B.Ellmrich +420 608 982 007
Nabídka spolupráce
Provozujete e-shop zaměřený na podobný výtvarný sortiment? Chtěli byste zařadit metalické prášky do nabídky Vašeho e-shopu? Rádi Vám nabídneme balení a potisk podle Vašich potřeb. Například balení po 10 gramech v plastových dózách nebo uzavíratelných sáčcích.
Obchodní nabídka ke stažení v PDF