Mnoho užitečných informací najdete také v našem BLOGU. Technické dotazy: Bedřich Ellmrich, +420 608 982 007

Kovové prášky do pryskyřice

Kovové prášky do licí pryskyřice

Obrázek článku Na kovové prášky do licí pryskyřice je kladen nejvyšší důraz. Při jejich používání, protože jsou vyráběny mletím různých kovů a tady víc, než kdy jindy je potřeba dbát na respirátor. Mají jinou hustotu než pigmenty do pryskyřice. Kovový prášek licí pryskyřici vyplní, zatím co metalické prášky ji jen obarví. Kovový prášek se používá při tvorbě nejrůznějších dekorací jako jsou obrazy, etažéry, nebo při zpracování výplně fošen jídelního stolu. Kovové prášky, když se smíchají s licí pryskyřicí úplně jí prosytí. To znamená, že se pryskyřice stane neprůhlednou. Jsou vyhledávané právě pro plné prosycení epoxidové pryskyřice.
Pro truhláře:
Jste truhlář a vyrábíte stoly s epoxidovou pryskyřicí? Pak určitě sáhnete po jedné z barev kovových prášků. Hliníkový prášek je nenahraditelný, jeho kouzla v pryskyřici si musíte zažít. Nejde o to natočit to na video a jen se dívat, jde o to tu změnu v pryskyřici vidět na vlastní oči. Je to návykové :).
Křišťálová pryskyřice, epoxidová pryskyřice všechny pryskyřice mají své kouzlo ve spojení kovových prášků - desingové výrobky z pryskyřice jako jsou etažéry, svatební sklenice, podtácky, různé držáky na víno, hodiny, servírovací tácy, obrazy.
Je toho spoustu co z epoxidové pryskyřice a kovových prášků můžete vyrobit.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení