Mnoho užitečných informací najdete také v našem BLOGU. Technické dotazy: Bedřich Ellmrich, +420 608 982 007

Polymer a metalické prášky

Metalické pigmenty, jednorožecKdyž se řekne polymer, spousta lidí netuší, že polymer je i pryskyřice. Probarvení epoxidová pryskyřice pigmentem, chystáme na našem bloku nový článek.
Jednou z nejčastějšího využití je pigment pro licí pryskyřice. Když chceme, aby byla neprůhledná, volíme pigmenty pryskyřice metalické práškové, můžeme kombinovat metalické a iridiové tak, že pryskyřice může vypadat jako třpytivá pryskyřice. Tónování transparentní pryskyřice je velice zábavné, kreativní a tvůrčí.

Do polymeru se řadí i hmoty jako je Fimo, KatoPolyclay, Cernit, Premo, Pardo, Soufflé a různé speciální samotvrdnoucí hmoty. Na českém trhu je teď i velmi oblíbená Jumpingclay. Na našem blogu jste již mohli vidět návod z polymeru na Andělíčka. Barevné pigmenty se dají používat i při tvorbě dekorací z polymeru. Náš stříbrný metalický prášek dodá vašim výrobkům lesk. Naše pigmenty snesou teplotu až 250°C.

 Ve spolupráci se Sonanik kreativ jsme vyzkoušeli za vás, jak polymeru naše pigmety budou slušet.

Tým Kolornat.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení