Mnoho užitečných informací najdete také v našem BLOGU. Technické dotazy: Bedřich Ellmrich, +420 608 982 007

Slídové prášky do pryskyřice

 

 

 

Obrázek článku

Slídové prášky do pryskyřice mají spoustu Kategorií. V minulém příspěvku jsme porovnávali bílou barvu pigmentu, tak aby Vám nejvíce vyhovovala. Podívejte se v řadě bílé, kde pigment do pryskyřice se dá využít nejen na šperky, ale hlavní využití je na stoly. Specializujeme se na pigmenty do pryskyřice a chceme oslovit především silnou a širokou veřejnost v oboru truhlářství. Epoxidová pryskyřice pigment a její využití se stávají hitem dnešní doby, kdy kvůli pandemii jsou lidé nuceni pobývat doma, a tak si našli zájmy v odvětví pigment pro licí pryskyřice o kterém si spousta z nich ani nemyslelo, že je to tak úžasně uklidňující činnost, pigmenty a praškove barvy na lite pryskyřice se probarvují v max. 2% k úplnému prosycení. Doporučené je max.5%.

Řada multikolor je naší specialitou a proto jí věnujeme nejvíce prostoru. Barevné pigmenty a praškove barvy na lite pryskyřice začínají čím dál více být vidět v interiéru našeho domova. Jídelní stůl v barevném provedení tak, aby doladila epoxidová licí pryskyřice pohodu a klid vašeho domova je účinný lék proti stresu.

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení